Ana Sayfa | Üye Kaydı | Üye Girişi | Hakkımızda | İletişim

  BİZDEN HABERLER

DestekNet

  E-POSTA LİSTESİ
Yeni destek paketlerinden ve DestekNet ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için E-Posta listemize üye olun.

 

     

  ANKETİMİZE KATILIN
Sizce DestekNet'in kobilere verdiği desteklerden en faydalısı hangisidir?

Pro Paket

Eko Paket

Ücretsiz Hosting
   

 

Bizden Haberler      

DestekNet.Com'dan Kobi'lere E-İş Desteği

Bu haber 01/01/2006 tarihinde eklenmiştir.

Kobi’lere e-iş konusunda destekçi olma ve Kobi’leri internet ortamına taşıma hedefiyle kurulan DestekNet.Com, 01 Ocak 2006 tarihinden itibaren faaliyetlerine başlıyor.

 

Kobiler için bir birinden farklı destek paketleri hazırlayan DestekNet.Com, tüm Kobi’leri baş vuruda bulunmaya davet ediyor.

 

DestekNet.Com Türkiye’de faaliyet gösteren Kobi’lere şu destek paketlerini sunuyor;

 

  • Web Alanı Destek Paketi: “İnternette bende yerimi almak istiyorum” diyen Kobi’lere web alanlarını ve e-posta adreslerini DestekNet.Com sunuyor. DestekNet.Com bu destek paketinde hiçbir şekilde destek verdiği Kobi’lerin web sitelerinde harici reklamlar yayınlamıyor ve online  uygulamaların yapılmasını kısıtlamıyor. Kobi ister kendi hazırladığı web sitesini, ister profesyonellerce hazırlanmış web sitesini bu paket sayesinde dünyaya yayınlayabiliyor.Kobi'lerin tek yapması gereken yaklaşık 15 TL. tutarındaki alan adlarını (domainname) tescil ettirerek DNS adreslerini ns3.desteknet.com ve ns4.desteknet.com olarak tanımlamak.
  • Web Tasarım Destek Paketi: “Benim’de profesyonel bir web sitem olsun” diyen Kobi’ler için oluşturduğu Eko ve Pro destek paketleriyle tasarım ücretinin %90’ını DestekNet.Com karşılıyor. Pro destek paketi Kobi’lerin web sitelerine diledikleri kadar ürün eklemelerine, diledikleri ürünün fiyat ve özelliklerini güncelleyebilmelerine, ziyaretçilerin site içerisinde ürün arayabilmelerine, firma ile ilgili yeni haberlerin sitede yayınlanabilmesine, online sipariş alınabilmesine vb. imkan sağlıyor.
  • Eğitim Destek Paketi: İnternet ile ilgili çeşitli konularda üyelerine haftalık eğitim bültenleri göndererek ve DestekNet.Com üzerinden sorulan soruları cevaplandırarak Kobi’lerin interneti daha etkin ve bilinçli kullanmalarını amaçlıyor.

 

DestekNet.Com halen yeni destek paketleri hazırlamakta ve en kısa süre içerisinde Kobi’lerin hizmetine sunmak için çaba sarf etmektedir.

 

DestekNet.Com’un Kobi destek paketlerinden faydalanabilmek için www.desteknet.com adresinden ücretsiz üye olarak destek paketlerine başvuruda bulunmak gerekiyor.

 

DestekNet.Com Genel Müdürü Burhan ÇETİN, proje ile ilgili olarak şunları söyledi;

 

“Adsl alt yapısının Türkiye genelinde hızla tamamlanması ile kırsal bölgelerde yer alan Kobi’lerin büyük bir çoğunluğu internetle yeni tanışmaya başlamışlardır. İnternet üzerinden yapılan tanıtım ve ticari atılımların ne kadar büyük bir öneme ve etkiye sahip olduğunu yeni yeni farkına varmışlardır.

 

Türkiye’de kaliteli ve çağdaş tasarım hatları olan bir web sitesine sahip olmanın tutarı 500$ ile 2000$ arasında değişmektedir. İnternet ile yeni tanışmış Kobi’lerin, gerek maddi sıkıntılar ile boğuşması gerekse internet ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmamaları, internet ortamına adım atmalarında frenleyici bir etki göstermektedir.

 

Bu nedenle, bilişim sektöründe faaliyet gösteren her firmanın, en üst yönetiminden, en alt kadrosuna kadar  tüm çalışanlarının büyük özveri göstermesi gerektiğini,  zaman kaybetmeden, en hızlı biçimde gerekli eğitim desteğini ve gerekli alt yapıyı sağlayarak, Kobi’lerin internet ortamında yer almalarında yardımcı olmaları gerektiğini düşünüyorum.

 

Böylece Kobi’ler düşük maliyetlerle daha geniş pazar alanlarına ulaşmış, seslerini dünyaya duyurmuş, daha aktif ticaret yapmış olacak ve büyüme ihtiyacı duyacaklardır.

 

Hiç şüphesiz ki bu tür projeler Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır.

 

Biz bu düşünce ve fikirlerimizi üzerimize vazife edinerek DestekNet.Com’u oluşturduk. DestekNet.Com’un  Türkiye’de kısa süre içerisinde Kobi’lerin internetteki en iyi dostu olacağına inanıyorum.”

 

 

 DestekNet  İnternet Hizmetleri ©Copyright 2005  -   Kullanım Şartı

( Bu site en iyi INTERNET EXPLORER 1024 x 768 piksel'de görüntülenir.)