Ana Sayfa | Üye Kaydı | Üye Girişi | Hakkımızda | İletişim

  BİZDEN HABERLER

DestekNet

  E-POSTA LİSTESİ
Yeni destek paketlerinden ve DestekNet ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için E-Posta listemize üye olun.

 

     

  ANKETİMİZE KATILIN
Sizce DestekNet'in kobilere verdiği desteklerden en faydalısı hangisidir?

Pro Paket

Eko Paket

Ücretsiz Hosting
   

Eğitim      

İnterneti Etkin Kullanmanın Yolları


Yalnızca bir web sitesi kurarak iş fırsatlarının ortaya çıkmasını beklememelisiniz. Internet dünyasında mutlaka sürekli olarak etkin olmanız gerekmektedir. Bunun için öncelikle web sitenizi arama motorlarına kaydettirmeniz gerekmektedir. Böylece ürün ve hizmetlerinizle ilgili yapılan arama sonuçlarında listelenmeniz ve ziyaretçilerin sitenize ulaşma şansı artacaktır. Arama motorlarına kayıt işlemini sitenizi tasarlayan kuruluş gerçekleştirebilir. Ayrıca pek çok arama motoru yeni yayınlanan siteleri veri tabanlarına otomatik olarak da kaydetmektedir. Arama motorları içersinde farklı listelenmek için çeşitli özel hizmet paketleri de sunulmaktadır. Bu sayede düşük bir bütçeyle firmanızla ilgili ürün ve hizmetlerle ilgili yapılan arama sonuçlarında öncelikli veya belirgin olarak listelenme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Etkin olmak için iş alanınızla ilgili sivil toplum örgütlerinin, Dış ticaret müsteşarlığı, İGEME gibi kamu kurumlarının ve E-ticaret kuruluşlarının sitelerini yakından izlemeniz gerekmektedir. Bu sayede çeşitli iş fırsatlarından hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Pek çok site içersinde periyodik olarak site üyelerine gönderilen e-bülten hizmeti sunulmaktadır. Önemli bulduğunuz sitelerdeki e-bültenlere abone olarak duyuruların size e-posta yoluyla erişmesini sağlayabilirsiniz. E-bültenlerin içeriğinde özet olarak bulunan haber veya iş fırsatının üzerini tıklayarak konuyla ilgili ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

Bunlara ek olarak internet üzerinde pek çok sanal fuar siteleri bulunmaktadır. Bir çeşit e-ticaret sitesi olan bu sanal fuarlara düşük bütçelerle kolayca katılabilirsiniz. Bu sayede firmanıza, ürün ve hizmetlerinize direkt konuyla ilgili profesyonelleri çekebilirsiniz.

Kaynak: Kobifinans


 DestekNet  İnternet Hizmetleri ©Copyright 2005  -   Kullanım Şartı

( Bu site en iyi INTERNET EXPLORER 1024 x 768 piksel'de görüntülenir.)