Ana Sayfa | Üye Kaydı | Üye Girişi | Hakkımızda | İletişim

  BİZDEN HABERLER

DestekNet

  E-POSTA LİSTESİ
Yeni destek paketlerinden ve DestekNet ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için E-Posta listemize üye olun.

 

     

  ANKETİMİZE KATILIN
Sizce DestekNet'in kobilere verdiği desteklerden en faydalısı hangisidir?

Pro Paket

Eko Paket

Ücretsiz Hosting
   

Eğitim      

Neden Bir Web Siteniz Olmalı?


Ürün ve hizmetlerin yurt dışına pazarlanmasında İnternetin ne kadar etkili olabileceği yeni keşfediliyor. İnternet ürün ve hizmetleri dünya genelinde pazarlamak için oldukça ucuz bir yoldur. 2003 yılında İnternet üzerinde gerçekleşen ticaretin 3 trilyon $ olduğu tahmin edilmekte ve bunun içinde ihracatın payının sürekli arttığı görülmektedir.

İnternet, aynı zamanda iş fırsatlarından haberdar olmak için mükemmel bir buluşma yeridir. Günümüzde web üzerinden ticaret fırsatlarını yayınlayan sayısız site bulunmaktadır. Firmalar bu sitelerdeki bilgileri, duyuruları, talepleri vs. izleyerek, ürünlerini satma veya aradıkları ürünleri satın alma olanağı bulabilirler.

Ayrıca bir web sitesi müşterinizle iletişim kurabilmenin en etkin yoludur. Bu sayede müşterileriniz ile aranızda sağlam bir iletişim köprüsü oluşacak  ve müşterilerinizin şirketinize olan güveni artacaktır.

Ayrıca günümüzde internet üzerinde var olarak kitlesel çoğunluğa ulaşmayı başarabilen pek çok küçük şirket bulunmaktadır.

İnternette var olmanın en önemli yolu bir web sitesine sahip olmaktır. Bu sayede potansiyel müşterilere, ham madde kaynaklarına ve sağlayıcılara erişebilir ve onlarında size erişmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde internet size birçok fırsat kapısı açabilir. Ayrıca web siteniz aynı zamanda saygınlığınız açısından da önemlidir, bu sayede müşterilerinizin size olan güvenini artırabilirsiniz.

Kaynak: Kobifinans


 DestekNet  İnternet Hizmetleri ©Copyright 2005  -   Kullanım Şartı

( Bu site en iyi INTERNET EXPLORER 1024 x 768 piksel'de görüntülenir.)